Genel Koşullar :
1-) 18 Yaşından küçüklere satış yapılmaz.

2-) Bu listedeki fiyatlar 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

3-) Ödemeler :

a-) İmbikler için ödemenin %50’si siparişte peşin yapılır.

b-) İmbik ödemesinin bakiyesi olan %50, ürün kargoya verilmeden önce peşin yapılır.

c-) İsteğe bağlı aksesuarlar için ödemeler siparişte peşin yapılır.

d-) Sarf malzemesi ödemeleri siparişte peşin yapılır.

4-) Teslim Süreleri :

a-) Standart 30 ve 50 litre kapasiteli imbikler için teslim süresi sipariş avansının hesabımıza yatırılması tarihine müteakiben 7-14 iş günüdür.

b-) Prize takılarak çalıştırılan tüm elektrikli ve elektronik ekipmanların teslim süresi siparişe müteakiben 7-14 iş günüdür

c-) İsteğe bağlı aksesuarlar ve revizyonlar için teslim süreleri kalem, kalem ayrıca belirtilir.

d-) Aksi belirtilmediği taktirde sarf malzemelerinin teslimatı stoktan derhal yada 2-3 iş gününde yapılır.

5-) Teslimatlar :

a-) Tüm teslimatlar kargo ile yapılmaktadır.

b-) Kargo ücreti alıcıya aittir.

c-) Müşteri tarafından aksi belirtilmediği taktirde ürünler satıcının belirlediği kargo ile gönderilir.

d-) Kargo firmasından dolayı meydana gelen hasarlar tarafımızca kabul edilmeyecektir. Meydana gelen hasarlar ürünlerin teslim alınması sırasında tespit edilmeli ve hasar için kargo firmasına zabıt tutturulmalıdır.

6-) Garanti : İmalattan kaynaklanan tüm hatalar 2 yıl garantimiz altındadır. Çelik ürünlerde bu süre ömür boyu dur Bu garantiye conta, aktif karbon kartuş gibi ekonomik ömrü sınırlı sarf malzemeleri dahil değil dir. İmalat hatası bulunan ürünler ya ücretsiz olarak tamir edilir yada ücretsiz olarak değiştirilir Garantiye kullanıcı hataları dahil değildir.

7-) Fiyatlarda değişiklik yapma hakkı :

a-) Bu listedeki fiyatlar 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.

b-) Bir çok ürün ithal olduğundan “develüasyon”, “ekonomik kriz”, “enflasyon” v.b öngörüle- meyen ve engellenemeyen durumların oluşması durumunda beyan edilen fiyatlardan cayma hakkımızı saklı tutarız.

8 -) Siparişten cayma :

a-) Verilen siparişin iptal edilmesi durumunda tarafımıza yapılan ödemeler İADE EDİLMEZ.

b-) İmbik imalatı için tarafımıza yapılan sipariş avansı ödemesi haricinde geriye kalan %50 bakiye tarafımızca müşteriden talep edilmez.

9-) Gizlilik :

a-) Müşteriye ait hiçbir kişisel bilgiyi kesinlikle hiçbir şekilde 3. taraflar ile paylaşmayacağımı- z ı beyan ve taahüd ederiz.

b-) Yukarıdaki maddeye aykırı hareket ettiğimizin anlaşılması durumunda müşterimize taz- minat ödeyeceğimizi beyan ve taahüd ederiz.

10-) Sipariş detayları :

a-) Siparişlerde müşterinin adı, soyadı, cep telefon numarası, e-posta adresi, teslimat adresi ve sipariş edilen ürün yada ürünler mutlaka açık ve anlaşılır bir şekilde belirtilmelidir.

b-) Siparişle birlikte gerekli ödeme banka hesabımıza yapılmalıdır. Aksi halde sipariş işleme alınmayacaktır. Banka dekontunun tarafımıza gönderilmesi işlemleri hızlandıracaktır.

c-) Banka havalesi yapıldıktan sonra en geç 24 saat içerisinde mutlaka bir sipariş teyidi tara- f ımızca e-posta adresinize gönderilecektir ve/veya telefon bilgilendirmesi yapılacaktır.

d-) 24 saatin sonunda tarafınıza bir sipariş teyidi gelmediği taktirde bizimle derhal temasa geçiniz.